KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7107157
nr 710 7157
Etsning
sign. ansikte, 42x33
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 augusti 2011
kl 17:38:51
22/8 00:44:32
22/8 12:39:24
150 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)